arberzhu-bi.the-up.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
arberzhu-bi.the-up.com

mire se erdhet.ketu do te gjeni gjera per:kompjutera,histri,gjeografi,programe hack,gjuha shqipe,instalime te windowsave etj.shikoni me tej ne tabelat me poshte dhe do te gjeni informacionet qe doni.nese doni te regjistroheni ne forum prekni regjistrohuni
 
ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 fjalor anglisht-shqip

Shko poshtė 
AutoriMesazh
arber
Admin


Numri i postimeve : 14
Join date : 03/03/2008

fjalor anglisht-shqip Empty
MesazhTitulli: fjalor anglisht-shqip   fjalor anglisht-shqip Icon_minitimeFri Mar 07, 2008 4:23 pm

nese kerkoni fjalor atehere shkruani : http://argjiro.net/fjalor/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.arberzhu-bi.tk
 
fjalor anglisht-shqip
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
arberzhu-bi.the-up.com :: gjuha angleze-
Kėrce tek: