arberzhu-bi.the-up.com


mire se erdhet.ketu do te gjeni gjera per:kompjutera,histri,gjeografi,programe hack,gjuha shqipe,instalime te windowsave etj.shikoni me tej ne tabelat me poshte dhe do te gjeni informacionet qe doni.nese doni te regjistroheni ne forum prekni regjistrohuni
 
ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Histori

ky forum tregon per histori qe nga kohet e lashta dhe deri ne ditet e sotme
33Tue Mar 04, 2008 7:15 pm
arber Shfaqja e shoqerisenjerezore,paleoliti
Asnjė mesazh i ri

Game server and game zone

ketu mund te informoheni per gjithqka rreth serverave per loje
11Wed Mar 05, 2008 6:36 pm
arber counter-strike
Asnjė mesazh i ri

Instalimet dhe downloadimet

ky forum tregon se si instalohet dhe downloadohet windows vista,windows XP,antiviruset,iMesh,Bearshare,Lojera te ndryshme etj,
22Wed Mar 05, 2008 6:39 pm
arber counter-strike 1.6 free download
Asnjė mesazh i ri

program hack

ky forum tregon kode dhe bllokime te fshehta qe mund te beni ne kompjuter
22Tue Mar 04, 2008 7:19 pm
arber mi blloku MSN-ne
Asnjė mesazh i ri

gjuha shqipe

ky forum tregon gramatike dhe gjithashtu disa gjera per gjuhen shqipe
33Mon Mar 03, 2008 9:06 pm
arber teksti dhe fjalia
Asnjė mesazh i ri

gjuha angleze

ketu gjeni qdo fjle anglisht qe deshironi
11Fri Mar 07, 2008 4:23 pm
arber fjalor anglisht-shqip
arber zhubi Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 12 artikuj
Forumi ka 3 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri shero013
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 8 mė Fri Aug 26, 2016 2:10 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur