arberzhu-bi.the-up.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
arberzhu-bi.the-up.com

mire se erdhet.ketu do te gjeni gjera per:kompjutera,histri,gjeografi,programe hack,gjuha shqipe,instalime te windowsave etj.shikoni me tej ne tabelat me poshte dhe do te gjeni informacionet qe doni.nese doni te regjistroheni ne forum prekni regjistrohuni
 
ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Me marr IP-ja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
arber
Admin


Numri i postimeve : 14
Join date : 03/03/2008

Me marr IP-ja Empty
MesazhTitulli: Me marr IP-ja   Me marr IP-ja Icon_minitimeTue Mar 04, 2008 12:21 pm

Nese jeni ne ndonje net caffe mundeni me ja marr ip shum leht,shkoni kshtu:
>Starte shkruni cmd<
Por me ja marr IP duhet te jet online.mirepo kujdes sepse nje gabim i vogel dhe do ti prishni IP-jat tuaja dhe nuk mund te rregullohen me kurre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.arberzhu-bi.tk
 
Me marr IP-ja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
arberzhu-bi.the-up.com :: program hack-
Kėrce tek: