arberzhu-bi.the-up.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
arberzhu-bi.the-up.com

mire se erdhet.ketu do te gjeni gjera per:kompjutera,histri,gjeografi,programe hack,gjuha shqipe,instalime te windowsave etj.shikoni me tej ne tabelat me poshte dhe do te gjeni informacionet qe doni.nese doni te regjistroheni ne forum prekni regjistrohuni
 
ForumForum  KrkoKrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 mi blloku MSN-ne

Shko posht 
AutoriMesazh
arber
Admin


Numri i postimeve : 14
Join date : 03/03/2008

mi blloku MSN-ne Empty
MesazhTitulli: mi blloku MSN-ne   mi blloku MSN-ne Icon_minitimeTue Mar 04, 2008 7:19 pm

Nese doni me e qit daken prej MSN isht shom leht,viktimes ja jepni kodin e meposhtem edhe i thoni ta vujn ne kocken e dyt te nikut edhe kur ta vujn per nja 2 sec e qet jasht.Edhe kurr nuk munet me hy ma me at email prej ati PC,e vetmja mnyr isht ose me shku ne net caffe e me hi ose me e formatizu PC qe kodi:

na_ayma߱aDZOᗱ᧱r +N L

Por kujdes se nje gabim dhe nese personi e harron vetem ni shkronj pa e marr kini mi prish MSN-ne tuaj.
Mbrapsht n krye Shko posht
http://www.arberzhu-bi.tk
 
mi blloku MSN-ne
Mbrapsht n krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi
arberzhu-bi.the-up.com :: program hack-
Krce tek: