arberzhu-bi.forumotion.com

mire se erdhet.ketu do te gjeni gjera per:kompjutera,histri,gjeografi,programe hack,gjuha shqipe,instalime te windowsave etj.shikoni me tej ne tabelat me poshte dhe do te gjeni informacionet qe doni.nese doni te regjistroheni ne forum prekni regjistrohuni
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Me marr IP-ja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
arber
Admin


Numri i postimeve : 14
Join date : 03/03/2008

MesazhTitulli: Me marr IP-ja   Tue Mar 04, 2008 12:21 pm

Nese jeni ne ndonje net caffe mundeni me ja marr ip shum leht,shkoni kshtu:
>Starte shkruni cmd<
Por me ja marr IP duhet te jet online.mirepo kujdes sepse nje gabim i vogel dhe do ti prishni IP-jat tuaja dhe nuk mund te rregullohen me kurre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberzhu-bi.tk
 
Me marr IP-ja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
arberzhu-bi.forumotion.com :: program hack-
Kėrce tek: