arberzhu-bi.the-up.com

mire se erdhet.ketu do te gjeni gjera per:kompjutera,histri,gjeografi,programe hack,gjuha shqipe,instalime te windowsave etj.shikoni me tej ne tabelat me poshte dhe do te gjeni informacionet qe doni.nese doni te regjistroheni ne forum prekni regjistrohuni
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 rethanoret

Shko poshtė 
AutoriMesazh
arber
Admin


Numri i postimeve : 14
Join date : 03/03/2008

rethanoret Empty
MesazhTitulli: rethanoret   rethanoret Icon_minitimeMon Mar 03, 2008 9:03 pm

rretahnoret tregojne:kohen,vendin,qellimin,menyren,sasine dhe shkakun.ne kemi 6 rrethanore. ata jane: i vendit,kohes,qellimit,menyres,sasise dhe shkakut.ata gjinden me pyetjet:kur,ku,perse,si,sa,pse.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberzhu-bi.tk
 
rethanoret
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
arberzhu-bi.the-up.com :: gjuha shqipe-
Kėrce tek: