arberzhu-bi.forumotion.com

mire se erdhet.ketu do te gjeni gjera per:kompjutera,histri,gjeografi,programe hack,gjuha shqipe,instalime te windowsave etj.shikoni me tej ne tabelat me poshte dhe do te gjeni informacionet qe doni.nese doni te regjistroheni ne forum prekni regjistrohuni
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 fjalor anglisht-shqip

Shko poshtė 
AutoriMesazh
arber
Admin


Numri i postimeve : 14
Join date : 03/03/2008

MesazhTitulli: fjalor anglisht-shqip   Fri Mar 07, 2008 4:23 pm

nese kerkoni fjalor atehere shkruani : http://argjiro.net/fjalor/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberzhu-bi.tk
 
fjalor anglisht-shqip
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ismet Ramadani:"Harta e shqipėrisė etnike" si shkas...
» Rozi Theohari: Rihapet Shkolla Shqipe e Lynn-it, Mass
» Gold Ag reagon me njė kėngė patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipėri (VIDEO)
» Fterra i shkruan PROF.DR.MED.ULF PETER NEUMANNIT-shqip e gjermanisht! !
» Hilmi Saraēi: Aziz Zhilivoda luftėtar dhe udhėheqės i shquar pėr Shqipėrinė etnike (1912 - 1994) (VI)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
arberzhu-bi.forumotion.com :: gjuha angleze-
Kėrce tek: