arberzhu-bi.the-up.com

mire se erdhet.ketu do te gjeni gjera per:kompjutera,histri,gjeografi,programe hack,gjuha shqipe,instalime te windowsave etj.shikoni me tej ne tabelat me poshte dhe do te gjeni informacionet qe doni.nese doni te regjistroheni ne forum prekni regjistrohuni
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Windows Vista

Shko poshtė 
AutoriMesazh
arber
Admin


Numri i postimeve : 14
Join date : 03/03/2008

Windows Vista Empty
MesazhTitulli: Windows Vista   Windows Vista Icon_minitimeWed Mar 05, 2008 5:48 pm

Per ta instaluar visten vyn CD-ja po oer mi downloadu ne ggogle shkruaj:Windows Vista free download por per tu downloaduar vyn 12 ore kohe sepse ajo ka 8GB dhe 645MB.por per ta instaluar me CD nevoitet 1 ore kohe.
Per ta instaluar nevoitet qe kompjuteri te jete me: 1GB e 34 Megahertz,Ramja dyhet te jet 2GB dhe kompjuteri duhet te jete 4 ose 5.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberzhu-bi.tk
 
Windows Vista
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
arberzhu-bi.the-up.com :: Instalimet dhe downloadimet-
Kėrce tek: